Kupovinom ove usluge

MOVE ’N’ GO

Kupovinom ove usluge, dobijate IP STB uređaj za televizor, kao i kredencijale za korišćenje Android i IOS aplikacije “MOVE ’N’ GO“ koju možete da skinete i instalirate na do 3 mobilna telefona ili tableta. Takođe, dostupna je i aplikacija MOVE Smart za Samsung i LG Smart TV uređaje, kao i za android TV.

Svi kanali iz paketa koji imate dostupni su vam za gledanje i u okviru mobilne aplikacije, sa izuzetkom pojedinih lokalnih i regionalnih programa.

Vraćanje programa 7 dana unazad

Vraćanje programa 7 dana unazad moguće je na TV prijemniku na kom je instaliran IP STB uređaj i na 3 mobilna uređaja. Ova funkcionalnost omogućena je za oko 80 popularnih TV kanala iz naše programske šeme.

Supernova video klub uključuje više od 18.000 naslova koje možete gledati na televizoru na kome je instaliran MOVE STB uređaj, kao i na mobilnim uređajima preko aplikacije.

MOVE ’N’ GO dostupan je svim korisnicima koji imaju Super Par Biz ili Super Sve Biz pakete za poslovne korisnike.

Cena usluge je 299 RSD mesečno, sa uračunatim PDV-om.